097-68-56-590
093-77-60-797

Реставрація ванн Київ

Реставрация ванны обновление эмали-Реставрация ванн Киев

Реставрація ванн в києві -Емаллю

Найбільш бюджетний спосіб реставрації ванни це емалювання ванн.

Це не означає, що це не якісний спосіб.

Після емалювання ви не впізнаєте свою ванну, вона засяє глянцем.

Але при цьому способі неможливо досягти рівного покриття оскільки фарбування відбувається пензликом. Часто до такого способу реставрації як емалювання ванни вдаються люди, які здають, продають, знімають житло. Погодьтеся, що вкладатися в ремонт, коли ти знімаєш квартиру резону, немає. Але коли ти заходиш у ванну кімнату і тебе повертає від виду ванни, то емалювання це вирішення проблеми. Оскільки вода залишає іржавий наліт то поверхня чавунної ванни згодом жовтіє. Так само люди самі винні в руйнуванні шару ванни, оскільки використовують засоби, що містять кислоту типу Сиф, чого робити не можна. Безумовно краще купити нову ванну і радіти. Але враховуючи якість ванн, що продаються, витрати пов'язані з доставкою, демонтажем старої ванни, люди починають замислюватися про реставрацію ванн.реставрація ванни .Тим більше якщо поверхня ванни закрита кахлем і бордюром, який не хочеться знімати. З чого починається робота майстра. По приходу він насамперед оцінює стан ванни і вирішує чим її зачищати перед емалюванням. Якщо ванна раніше була покрита, то їсть вже була нанесена емаль пензликом то він буде знімати-зачищати її дрилем з наждачним папером.Якщо ванна піддається реставрації вперше найчастіше майстри використовують зачистне коло, щоб нанести на поверхню ванни ризики-подряпини, інакше емалювання довго не простоїть. Наступний етап це саме фарбування. Майстер замішує емаль з затверджувачем - перший комплект, всього їх два. Заважає протягом десяти хвилин і починає покривати ванну емаллю з верху, з бортів, потім борти ванни і низ. Робити це потрібно вміючи, можна звичайно і самому спробувати, але з незвички нанюхаєтеся фарби і якісно все одно не зробите.Потім майстер кладе другий шар емалі, відразу після першого, прибираючи волоски і дрібні крихти канцелярським ножем або зубочисткою. Невдячна ця робота скажу я вам, і звичайно дуже шкідлива хоча зараз майстри використовують маски для захисту дихання. Тим більше, що цінник не піднімався вже років п'ять. Також варто відзначити про можливість вибору кольору при замовленні емальування ванн. Можливо вибрати такі кольори як блакитний, рожевий, салатовий, бежевий.У білу емаль майстер просто додає барвник - колір певного кольору і ретельно перемішує. Цей метод реставрації передбачає відновлення емалі ванни за допомогою нанесення нового емалевого покриття. Демонтаж ванної кімнати не потрібний, сливи також не демонтуються, всі роботи проводяться вдома у замовника. Емалювання проводиться за допомогою кисті або валика .Етапи відновлення емалі ванни

1.Зачищається поверхня ванни

2. Поверхня знежирюється

3. просушування

4.Наноситься емаль у три шари.

Під час реставрації використовується спеціальна епоксидна емаль для відновлення ванни.

Ви можете вибрати один із наступних кольорів емалі: Біла Бежева Блакитна Рожева Фіолетова Салатна Бірюзова Ванною можна користуватися вже через добу після емальування. Завдяки досвіду наших майстрів ми можемо гарантувати, що кахельна плитка поряд з ванною не буде забрудниться, сливи не будуть пошкоджені, все залишиться так, як було, крім нової емалі. Товщина емалевого покриття: на дні ванни – 0,3 мм, на стінках – 0,2 мм.Емаль, що застосовується для реставрації, при кімнатній температурі дає тонкий глянсовий шар, що володіє стійкістю до миючих засобів і подряпин. Вся робота займає 2-3 години. За дотримання правил експлуатації термін служби відновленої емалі становить до 3 років. Гарантія працювати – 1 рік.

Ціни|Реставрація ванн у Києві

Послуга Вартість

Первинна реставрація 0.

Вторинна реставрація 0 гр.

.

Майстри нашої компанії професійно виконають повний комплекс робіт з реставрації ванн у найкоротший термін та повернуть первозданний вигляд вашої ванної кімнати. Звертайтесь за тел:

: 097-68-56-590   044-361-84-39   093-776-07-97