097-68-56-590
093-77-60-797

Реставрація ванн Київ

Наливная ванна Киев по доступным ценам -Реставрация ванн

Наливна ванна

В даний час відновлення ванн провадиться з використанням сучасних технологій. Однією з них є так звана наливна ванна, яка все більше витісняє давно звичне емалювання. Такий метод є новітньою розробкою вчених. В його основі лежить застосування спеціального удароміцного зносостійкого рідкого пластику, в якості головної складової якого використовується акрил, змішаний з керамічним затверджувачем.

Перший етап - це, звичайно, підготовка ванни. Необхідно підготувати поверхню ванни, обробити її наждачним папером, або болгаркою, дрилем з насадкою, знежирити, підрівняти сколи і тріщини, якщо треба. Наприкінці підготовки майстер знімає (верхній та нижній злив). Після підготовки ванни можна приступати до покриття ванни акрилом. Слід зазначити, що саме метод наливу є відмінною рисою цього методу реставрації, хоча на останніх стадіях нанесення майстер може скористатися пензликом або шпателем (як зручно майстру) для усунення можливих недоліків: видалення зайвого акрилу на дні правильного формування стоку.АКРІЛ наноситься, починаючи з бортів, потім він стікає по стінах вниз. При цьому акрил формує рівний, глянсовий шар, товщиною кілька міліметрів на стінках і 5-6 мм на дні, заповнюючи всі тріщини, сколи і подряпини (для порівняння, при емалюванні, товщина покриття емаллю менше в 5 разів). На одну ванну потрібно 3-3,5 кг складу. Експлуатація акрилового покриття ванни можлива вже через 1-2 доби після проведення робіт.

Переваги наливного акрилу:

має дуже хорошу адгезію (зчеплення) з поверхнею ванни, без повітряних порожнеч. акрил дозволяє реставрувати будь-які ванни та піддони без зняття нижнього ряду кахлю. акрилове покриття має дуже гарний глянець, ванна виглядає як нова. акрил може бути не тільки білим, а й кольоровим: бежевим, блакитним, салатовим, рожевим, бірюзовим, фіолетовим. При цьому колір може бути від темного до світлого. Акрил дуже зносостійкий і міцний матеріал, який має гарну плинність. Саме тому технологія отримала назву "наливна ванна" – емаль наноситься методом нвлива. Завдяки цьому забезпечується рівна поверхня та заповнення дрібних дефектів на поверхні емалі старої ванни. Акрил - це насправді своїй ні що інше як рідкий пластик. Різних акрилових покриттів застосовуються в різних областях існує дуже багато. Той склад, який застосовується для реставрації ванн, стали називати акрил. Метод реставрації отримав назву наливна ванна". Після нанесення емалі, ванна набуває чудового зовнішнього вигляду. Вона стає гладкою, але при цьому не ковзною.стійкий до бактерій, механічних та інших впливів Реставрація ванн наливним способом дозволяє перетворити стару "убиту" ванну на відмінний сантехнічний прилад Стара ванна? Тоді вам допоможе  реставрація ванн. Передовий наливний спосіб дозволяє швидко відновити покриття.


  (реставрація ванн)реставрація ванн акрилом(реставрація ванн)реставрація ванни акрилом реставрація ванн акрилом

Реставрація ванни наливним методом 

не потребує значних зусиль та витрат фінансових коштів. Процес її проведення не дуже складний, але потребує певних навичок. При його здійсненні, попередньо підготовлену і оброблену ванну наливається спеціальна готова суміш рідкого пластику в кількості 4 кілограмів, тому він і називається наливним. Кристалізація акрилу відбувається протягом не менше 2 діб при кімнатній температурі, після чого виходить ідеально гладка та глянсова поверхня. У процесі висихання нового покриття категорично протипоказана дія гарячого повітря з фенів та обігрівачів. Термін служби відреставрованої ваннстановить понад 7-10 років .

   

Пропонуємо відновлення ванн у передмісті Києва:Бориспіль,Бровари, Вишневе,Буча,Ірпінь, Вишгород,Обухів, Васильків,Коцюбинське,Боярка,Фастів. Українка, Біла церква, Кагарлик. Ви є мешканцем передмістя дзвоніть до нас і ми обов'язково вирішимо Вам питання.

 

 

Майстри нашої компанії професійно виконають повний комплекс робіт з реставрації ванн у найкоротший термін та повернуть первозданний вигляд вашої ванної кімнати. Звертайтесь за тел: 097-68-56-590   044-361-84-39   093-776-07-97